Szkolenia JIRA – poznaj możliwości tego oprogramowania

Jira to rodzaj oprogramowania zamkniętego, gdzie objęte jest odpowiednimi zasadami i prawami używania, kopiowania, modyfikacji, rozpowszechniania. Stworzona została przez firmę Atlassian w celu śledzenia błędów oraz zarządzania projektami. Wykorzystana została już w wielu projektach, takich jak: Skype, Spring Framework, czy Hibernate. Sprawdź, czemu warto postawić na ten system.

Jakie możliwości ma system JIRA?

system o szerokim spektrum zastosowań i możliwością rozszerzeń w każdej chwili. Jest lekkim i jednocześnie elastycznym narzędziem w użytkowaniu. Może sprostać szerokim i wymagającym oczekiwaniom klienta. Narzędzia są czytelne dla każdego, jego nauka obsługi jest bardzo łatwa. Jeśli wcześniej był wykorzystywany zwykły program, wówczas od samego początku dostrzeżemy różnicę w użytkowaniu. Program ułatwia całościową pracę dzięki zbieraniu wszystkich danych, informacji. Pozwala nam to na tworzenie przejrzystych i kompletnych zadań, czynności. W każdej chwili jest możliwość modyfikacji i przejrzenia projektu. Dzięki czemu możemy dostosować system do indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest dodanie odpowiednich dodatków, funkcji, które pozwolą na prawidłowe działanie dla danego projektu.

Jakie jeszcze funkcje ma ten program?

System jira pozwala na całkowite przeniesienie danych, projektów z innych systemów, bez żadnych problemów. Tak naprawdę istnieje wiele możliwości interpretacji systemu. Dlatego warto skorzystać ze szkolenia JIRA. Pozwala to na spojrzenie z kilku perspektyw. Przedstawiane są praktyczne i prawdziwe przykłady z życia. Szkolenia JIRA skierowane są zarówno dla użytkowników, jak i administratorów jira. Spotkania dopasowane są do potrzeb klienta i zmieniane są w zależności od zaawansowania znajomości systemów przez uczestników. istnieje możliwość również zamówienia warsztatów dla specjalnych rozszerzeń. W zależności od charakteru spotkań często organizowane są również ćwiczenia praktyczne, co pozwala na szybsze zapoznanie się z oprogramowaniem. Podczas spotkań dostarczana jest także wiedza, która pozwala zaangażować zespół do pracy, dzięki czemu podniesiona zostanie produktywność i efektywność pracy.