JIRA szkolenie – komunikacja na najwyższym poziomie

Każda osoba prowadząca biznes wie, że niezwykle kluczową częścią mającą wpływ na rozwój firmy, jak i na atmosferę, jaka w niej panuje, jest komunikacja. Problemy w zakresie komunikacji zarówno między poszczególnymi działami, jak i poszczególnymi pracownikami, bardzo negatywnie wpływają na całościowe działanie przedsiębiorstwa. Istnieją jednak odpowiednie strategie postępowania, jak i narzędzia, po które warto sięgnąć, by wprowadzić pozytywne zmiany w procesie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa. Sprawdź, na co warto postawić.

Komunikacja bez zakłóceń!

Jednym z nich jest skorzystanie z oprogramowania JIRA – http://jirasolutions.pl/uslugi/szkolenia/ – które oferuje dużym i małym firmom właściwie każdej branży elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb narzędzie, które poprawi właściwie każdy proces przepływu informacji. Zarówno samo oprogramowanie, jak i JIRA szkolenie dają możliwość wprowadzenia płynności w komunikacji wewnątrzfirmowej, co z kolei przekłada się na realną poprawę pracy danego przedsiębiorstwa i pomaga uniknąć ciężkich sytuacji wynikających z problemów w przepływie informacji.

JIRA szkolenie – jakie zalety?

Jeśli zastanawiasz się nad wdrożeniem oprogramowania JIRA do własnej firmy, warto również skorzystać ze JIRA szkoleń, dzięki którym Twoi pracownicy będą mogli szybciej i o wiele skuteczniej opanować obsługę JIRA, co z kolei szybciej przełoży się na pozytywne zmiany w Twojej firmie.

Szkolenia JIRA składają się zarówno z części teoretycznej, w trakcie której pracownicy mogą zapoznać się z wszelkimi założeniami oraz możliwościami programu, jak i części praktycznej, podczas której mogą pracować na programie, zdobywając cenne doświadczenie. To rozwiązanie sprawia, że wiele problemowych sytuacji może zostać rozwiązanych już na etapie szkolenia, dzięki czemu nie będą kłopotem w trakcie korzystania z JIRA już w pracy. Szkolenia są prowadzone przez wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy są w stanie pomóc w zrozumieniu procesów i zasad rządzących oprogramowaniem, a także w zrozumiały sposób wyjaśnić działanie poszczególnych modułów JIRA. Jako że program ten jest jednym z najbardziej intuicyjnych i elastycznych narzędzi do zarządzania procesami komunikacyjnymi w firmie, szkolenie nie powinno przysporzyć problemu nawet tym pracownikom, którzy nie są biegli i wysoko zaawansowani w obsłudze komputera.

Dodatkowo szkolenia JIRA są organizowane zarówno dla osób, które mają po raz pierwszy do czynienia z tym narzędziem, jak i dla użytkowników zaawansowanych oraz administratorów. W ten sposób pracownicy mają szansę wciąż doskonalić swoje umiejętności.
Inwestycja w to narzędzie oraz w JIRA szkolenie jest tak naprawdę inwestycją w przyszłość i rozwój Twojej firmy. Poprawa komunikacji dzięki korzystaniu z tego rodzaju oprogramowania jest wyraźnie zauważalna już po kilkunastu dniach korzystania z JIRA.

Narzędzie JIRA – co oferuje?

Omawiane oprogramowanie pozwala na kompleksową organizację procesów komunikacyjnych miedzy centralą a poszczególnymi oddziałami, pomiędzy konkretnymi działami, a także pomiędzy poszczególnymi pracownikami. Całość programu składa się z sześciu modułów – nie musisz jednak korzystać ze wszystkich, możesz dobrać je w taki sposób, by były jak najlepiej dopasowane do Twojej firmy i zasad jej działania. Decydując się więc na JIRA, możesz wybrać wersję z taką ilością poszczególnych składników, jaka będzie Ci odpowiadać.

Do wyboru masz moduł pozwalający na bezproblemowe zarządzanie wszelkimi zasobami firmy – na przykład flotą samochodową czy telefonami komórkowymi, moduł do zarządzania kartoteką pracowników, moduł pozwalający na zarządzanie dokumentacją, moduł oferujący sprawną wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi jednostkami w firmie, moduł pozwalający na ewidencję oraz zgłaszanie problemowych sytuacji, a także moduł oferujący możliwość zarządzania projektami i zadaniami, dzięki czemu można skutecznie reagować na wszelkie opóźnienia czy problemowe sytuacje. Każdy z tych modułów zapewnia kompleksową i intuicyjną obsługę poszczególnych etapów komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa, dzięki czemu łatwiej kontrolować rozwój firmy.